#1 2011-07-14 21:08:52

Sse pały murzynom. :)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-14
Posty: 30
Punktów :   -1 

Money in the Bank PPV 2011 - Dyskusja ogólna

Dyskusja ogólna o tej gali PPV. Poniżej macie kartę. Możecie typować o rozmawiać o pojedynkach.


   







WWE Title Match, jeśli Punk wygra, Cena zostaje zwolniony

CM Punk vs. John Cena

WHC Title Match

Christian vs. Randy Orton

RAW MitB Ladder Match

Rey Mysterio
vs
Alberto Del Rio
vs
Kofi Kingston
vs
Alex Riley
vs
R-Truth
vs
Miz
vs
Evan Bourne
vs
Jack Swagger

SD! MitB Ladder Match

Sheamus
vs
Sin Cara
vs
Wade Barrett
vs
Cody Rhodes
vs
Heath Slater
vs
Justin Gabriel
vs
Kane
vs
Daniel Bryan


WWE Divas Title Match

Kelly 2x vs. Brie Bella 



No więc gala będzie ciekawa. Oglądam Live więc nie mogę się doczekać. Szczególnie chcę zobaczyć walkę o pas WWE i Ladder Matche. Jest kilka zawodników, którzy zasługują na walizkę, a ja właśnie nie wiem kto to może być. Na SD! stawiam na Sin Care i na Wade'a. Sheamus też jest takim pewniakiem, ale nie wiadomo. Może w ogóle ktoś inny dostanie ? Tego nie wiemy. W RAW stawiam na Rey'a oczywiście Mam nadzieję, że wygra i trzymam za niego kciuki chociaż tutaj faworytem jest Alex i Alberto. W sumie arystokrata ma walczyć na SummerSlam z Jasiem o pas. Przynajmniej tak było mówione więc tutaj stawiam na Alberta choć nie ukrywam, że i tak jestem po stronie Mysterio'a. Teraz mamy walkę o pas WHC. Kolejna walka tych zawodników i mam nadzieję, że w końcu zasłużenie wygra Christian i tym samym skończy się ich głupi feud. Mogliby dać szansę Markowi, albo Celtyckiemu Wojownikowi. Walka o pas div będzie pewnie słaba i wygra Kelly Kelly. Na koniec walka o tytuł mistrzowski WWE. Cały feud jest strasznie podgrzany i to jeden z najlepszych od ostatnich czasów feud w WWE. Oczywiście jestem za CM Punkiem i za tym żeby dołączył z pasem WWE do RoH. Ale to byłby widok zobaczyć Punka z tym pasem w inne fedce Miodzio, ale jak wiemy i tak wygra Cena bo Punk przecież nie może tego zrobić i Cena nie może odejść więc wynik raczej znamy.

Ostatnio edytowany przez Noorex Jr. (2011-07-14 21:10:28)


W/P/R
0/0/0

Osiągnięcia:

---


http://s2.ifotos.pl/img/Bez-nazwy_hewahna.jpg


Batista Bomb
http://img149.imageshack.us/img149/4536/batistabxs0.gif
Spinebuster
http://img512.imageshack.us/img512/2067/batistaspinebuster9dy0.gif

Offline

 

#2 2011-07-15 09:29:55

Dudi

Creative Team

Zarejestrowany: 2011-07-11
Posty: 29
Punktów :   

Re: Money in the Bank PPV 2011 - Dyskusja ogólna

Jak na razie tak gala zapowiada się najlepiej z wszystkich gal ppv jakie były w tym roku prócz Wretlemanii.

CM Punk vs. John Cena

-Tutaj wiadomo kto wygra oczywiście, że Jasiek bo jakby przegrał to WWE by zwolniło a na tym by dużo straciło. Co ja będę się tutaj rozpisywał. Wygra John Cena innej opcji nie ma.

Christian vs. Randy Orton

-Chce aby wygrał Christian powód jest lepszy. Jeżeli nikt nie zainterweniuje w ich walce to może być różnie. Fajnie by było jak by panowie pokazali prawdziwy show taki jak na Capitol Punishment. Zwycięzca: Christian 

RAW MitB Ladder Match

-Tutaj może być różnie jeżeli wygra Del Rio to na pewno nie będzie czekał na zdobycie pasu i być może zdobędzie go jeszcze na MiTB. Rey Mysterio za dużych szans on tutaj nie ma 2 porażki o pretendenta zaprzepaściły szanse na pas być może do gali Heel In A Ceel. Kofi Kingston on może tutaj namieszać, ale nie sądzę aby wygrał może jeszcze rok a wygra pas. Kofi ma teraz na głowie inne sprawy takie Dolph Ziggler. Alex Riley pokonał The Miza, ale to co nie ma szans na zdobycie walizki no może być takim fuksiarzem jak Swagger. R-Truth wątpię aby wygrał zaprzepaścił swoją szanse na 2 galach PPV. Miz wydaje się być pewniakiem i może może wygra 2 razy z rzędu walizkę. Evan Bourne nie ma szans może go lekko pushowali, ale nie ma szans. Swagger tutaj może być różnie, ale stawiam nie lubię go i nie chce żeby wyrał. Zwycięzca: Alberto Del Rio albo Miz.

SD! MitB Ladder Match

-Sheamus chce aby wygrał jeżeli wygra to swoje marzenie może spełnić jeszcze na gali MitB. Sin Cara jest nowy i nie ma szans na zdobycie walizki. Barrett też chce aby wygrał miał już pas IC, ale nie za długo. Cody Rhodes nie wydaje się pewniakiem, ale dla mnie ma szansę na zdobycie walizki. Slater i Gabirel oni nie mają szans może troche powalczą ale nie dadzą rady Sheamusowi czy też Kaneowi. Kane dawno nie miał pasu wydaje mi się, że on ma małe szanse, ale mniejszą wygraną niż poprzednicy. Bryan starał się chłopak z całych swoich sił, ale to nie wystarczy żeby wygrał  walizkę. Zwycięzca: Długo nad tym myślałem i postawiłem na... Codyego Rhodesa.

Big Show vs Mark Henry

-Heniek dominował na Showem przez te kilka tygodni, ale myślę, że jednak Show wygra. Bo Mark ma mieć podobno pas na Summer Slam tak więc chyba nici żeby Christian wygrał a szkoda. Zwycięzca: Big Show

Kelly 2x vs. Brie Bella

-Tutaj wygra Kelly, ale Brie przy swoje siostrze też może wygrać bo wiadomo podwinie nogę Kelly i przegrana, ale stawiam na Kelly. Zeycięzca Kelly


Strek: 1/0/0

Osiągnięcia:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Amsterdam wodomierze wrocław ceny