#1 2011-07-04 23:08:19

 Destruction-X

Administrator

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-07-04
Posty: 57
Punktów :   -1 
WWW

Ring Total Xtreme

Ring On/Off




http://insanewrestlingbr.files.wordpress.com/2010/07/wwe-nxt-alex-riley-1.jpg

Do ringu zmierza Alex Rileyyy! A-Ry wbiega do sześcioątnego pierścienia i tam wykonuje swój taunt i po chwili zaczyna mówić!



Witam wszystkich moich fanów którzy są zawsze przy mnie i co dnia mnie dopingują! Tak wasz ulubieniec i wasza gwiazda która codziennie świeci dla was i którą bardzo podziwiacie przybyła do Xtreme Championship Wrestling. Parę dni temu zostałem zwolniony z WWE co było dla moich fanów szokiem ,ale tak sobie siedziałem i nagle zadzwonił telefon, wtedy jeszcze nie wiedziałem że jakaś federacja mnie zechce. Odebrałem tą komórkę i usłyszałem głos Breta Harta...Myślałem że dzwoni tak sobie porozmawiać ,ale po chwili powiedział mi że założył ostatnio federację XCW i że szuka zawodników...Od razu się zgodziłem ,bo ja kocham ten sport i bym mógł nawet za darmo tutaj pracować! Porozmawialiśmy jescze trochę z Hitmanem o mojej karierze w jego federacji i zakończyliśmy rozmowę. Chwilę potem zadzwoniłem do moich kumpli i powiedziałem im o tym wszystkim co się wtedy wydarzyło. Teraz już nie jestem pieskiem Miza i mam go gdzieś. W WWE widzieliście jak go rozwalałem i jeśli tutaj stanie mi na drodze to zrobię to samo co wtedy. Pamiętam początki mojej kariery w WWE gdzie to dzięki właśnie jemu prawię doszedłem do finału. Na początku przez Miza byłem przez was nie lubiany i to mnie nie gryzło. Pomogłem Mizaninowi wygrać wiele walk i nie raz obronić pas...To zawsze ja odwracałem uwagę sędziego i przeciwników i dlatego zawsze Miz wygrywał ,ale tej pewnej nocy nie chciałem już być taki jak on ,gdy ten zaczął mnie obwiniać za to że przez zemnie stracił pas to już nie wytrzymałem i ... sami widzieliście co z nim zrobiłem. Teraz dla mnie wy jesteście przykładem ,a nie jakiś Mizanin który nie potrafi pokazać nic w ringu.

Alex podchodzi do małego chłopca i pyta go się czy ma juz swojego ulubieńca w XCW ,a ten odpowiada że ma - Alexa Rileya!

Tak o to chodzi! Teraz dzięki wam ja będę wygrywał każdą walkę bo nikt tak nie potrafi dopingować jak fani Alex'a Riley'a! ... W federacji są 2 pasy - XCW Champioship i Tag Team Championship. Ja na razie zaczekam i powstrzymam się do tych pasów ,aż będzie nosił je jakiś godny przeciwnik ,a nie cioty typu Miz czy Undertaker. Już nie długo ... chyba w piątek jest Total Xtreme i chciałbym na tej gali zawalczyć z jakimś równym mnie przeciwnikiem ,więc jeśli sądzi ktoś że może mnie pokonać to zapraszam i chciałbym aby była to walka w stypulacji Table Match. Jest ktoś chętny to zaprasam ...... Na rampię nikt się nie pojawił ,więc wszyscy się boją Rileya który przez pewien czas był pieskiem Miza ,ale przypominam że już nim nie jestem! Od teraz każdy kto stanie mi na drodze ten zostanie zniszczony!

Alex wykonuje swój taunt i dopowiada - Because Alex is Champ of XCW! Publiczność żegna go oklaskam ,a ten udaje się za kulisyi!



http://www.iv.pl/images/37296562054738731120.png

Because Alex is Champion!

W/P/R
1/0/0

Osiągnięcia:
---

Offline

 

#2 2011-07-12 11:16:14

Dudi

Creative Team

Zarejestrowany: 2011-07-11
Posty: 29
Punktów :   

Re: Ring Total Xtreme

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRJo50bUjidwQaZGjuvjLzWk1c91fpiUT9LcOFD8LNgvO4fIN0mCQ

Rey wbiega do ringu i zaczyna mówić

-Wiecie jak się nazywam tak? Jeżeli nie to nazywam się Rey Mysterio i przybyłem tutaj za pomocą Breta Harta. Alex on do mnie pierwszy zadzwonił. I tak jak każdy tutaj z wrestelrów przybyłem po pas tak więc masz konkurencje. Ale tobą się kiedy indziej zajmę. A teraz przejdźmy do tematu WOO WOO WOO You Know It czyli do Zacka Rydera. Zack dobrze, że jesteś tutaj i źle. Źle bo ja chce cię zniszczyć bo takie ofermy jak ty tutaj są nie potrzebne. Bo ta federacja to federacja gwiazd nie ROZgwaizd zrozumiano? A ja chcę walczyć z Zackiem Ryderem w stypulacji Submisson Match. Bo w tej stypulacji Zack nigdy nie walczył bo w WWE. Wałczył raz na ruski rok.

Rey przechadza się po ringu chwile i znów zaczyna mówić.


Ale jedno w tej federacji mnie gryzie nikt z was nie lubi heelów to jest +, ale - to jest to, że federacja nie wydała żadnych nowych koszulek z wrestlerami.

Rey podchodzi do małego dziecka i mówi:

Kogo jesteś fanem a kogo nie lubisz: Lubię Rey'a Mystyerio, a nie lubię Riley'a i Zacka Rydera

Dobra odpowiedź za to dostajesz bilety na gale w Piątek

Rey daje małemu dziecku bilety, a dziecko mu dziękuje.

Widzicie każdy jest kogoś fanem ten mały jest moim fanem a czy wy XCW FANS? <fani krzyczą:yes yes>. To się bardzo cieszę, a lubicie Zacka Rydera <fani mowią:no!> To fajne, że go nie lubicie, a kogo najbardziej lubicie? <Fani krzyczą Rey Msyterio> Z tego jestem najbardziej zadowolny.

Rey shcodzi z ringu


Strek: 1/0/0

Osiągnięcia:

Offline

 

#3 2011-07-12 12:49:28

TheViper

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ring Total Xtreme

http://www.wrestlecarrer.pun.pl/_fora/wrestlecarrer/avatars/6.jpg

Rozbrzmiewa theme Randy Ortona. Powolnym krokiem Tuantując wchodzę do ringu z mikrofonem w ręku. Wychodzę na jeden z narożników i tuantuje. Schodzę i zaczynam swoją przemowę.

A więc nadeszła ta chwila Randy ,, THE VIPER" Orton zawitał do federacji Xtreme Championship Wrestling!!! Tak Ja najlepszy wrestler na ziemi przybył tutaj. A więc w WWE byłem od samego  początku największą gwiazdą tutaj będzie identycznie ponieważ dostanę w swoje ręce pas XCW. Myślicie że się chwalę. Nie!!!!!! Sami pomyślcie z kim ja mam tu rywalizować w WWE nikt nie był w stanie mnie pokonać a tutaj największą gwiazdą jest  Rey Mysterio. Rey Mysterio lalka dla dzieci. Jak GM XCW mogł go przyjąć to jest Ekstremalna federacja a ty ekstremalności w sobie nie masz wogulę. Jedyne co ci dobrze wychodzi to zabawy z Dziećmi ty sam jesteś niedowartościowany i dlatego chcesz aby jakieś głupie dzieci cię lubiły bo nikt cię nie lubi. Każdy śmieje się z karła w masce kolejną gwiazdą jest jakiś Zack Rydel oj przepraszam Ryder.  W WWE miał jakąś laskę która go rzuciłą pokonał Tomiego Drymera i siedział na każdym RAW na BS bo był za słaby by walczyć. Jedynym który mógłby być moim rywalem jest Alex  Riley. Jest on dobrym wrestlerem ale ja i tak jestem od niego lepszy. Myślę że on by mógł by być godnym przeciwnikiem w walce o pas federacji. A więc drogi GM wszystko w twoich rękach!!

Po tych słowach schodzę  na BS.


http://img535.imageshack.us/img535/8592/beznazwy2w.png
W/P/R
0/0/0

Osiągnięcia:
---

Offline

 

#4 2011-07-12 16:23:38

Soviet

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: Ring Total Xtreme

Do ringu zmierza... Jedyny w swoim rodzaju ,, THE PHENOMENAL " A.J STYLES! Wybucha pyro typu ,, shower ". A.J wśród krzyków radości, przybija piątki fanon z 1 rzędu i zmierza do ringu. Wchodzi na narożnik, zdejmuje kaptur i wykonuje Taunt typu Fortune .

http://cdnet.myxer.com/tn/c/1000517/big/?t=20090728153152

A.J bierze mikrofon i mówi: Witajcie serdecznie fani XCW. Znacie mnie z federacji TNA, ale dla mnie to już przeszłość. Gdzie możecie mnie skojarzyć jako legendę . Tak, to prawda x1 TNA World Heavyweight Champion, x3 Television Champion, x6 Division X Champ. Piękne czasy. Mam nadzieję że ta federacja przyniesie mi coś dobrego, oczywiście bez Waszej pomocy moi drodzy fani mi się nie uda. Miło także wspominam stajnię Fortune . Mam nadzieję, że mój przyjaciel Christopher Daniels pójdzie za mną. Ostatnią moją walka była na Destination X 2011, gdzie akurat pokonałem Chrisa. Widzę tu także kilka gwiazd z WWE. Hohooh. Rey Mysterio? Nie jest godny starcia ze mną, maska za bardzo uciska Cię w głowę i nie wiesz co robisz. Randy Orton? . Jesteś beznadziejny, robisz tylko pośmiewisko tej nowej federacji. Jedynie gdzie się nadajesz to na Paradę Równości. Alex Riley? . Gratki za przeciwstawienie się Miz'owi . Ale także nie dosięgasz mi do pięt. Cóż będę się zbierał dziś muszę sie jeszcze udać na plan filmowy .

A.J Schodzi z ringu



http://www.iv.pl/images/08345454287516033966.jpg


W/P/R
0/0/0

Osiągnięcia:
---

Offline

 

#5 2011-07-13 16:05:00

Szatan

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-10
Posty: 10
Punktów :   

Re: Ring Total Xtreme

http://i54.tinypic.com/qo818g.jpg
Do ringu powolnym krokiem zmierza Chris Jericho który gdy już jest w ringu tauntuje i mówi:
Nazywam się Chris Jericho napewno mnie znacie no cóż trudno nie znać tak wspaniałej gwiazdy chyba wszyscy znają moję osiągnięcia w wwe na wszelki wypadek przypomnę .Posiadałem pas Intercontenetal 9 razy pasy TAG Team 4 razy i najważniejsze pas WHC 6 razy i jeżeli widząc moje osiągnięcia ktoś dalej myśli że nie jestem najlepszy w tym co robię mogę jedynie powiedzieć że nie zna sie na wrestlingu poniewąz ja jestem najlepszy na świecie w tym co robię i nikt nie powinien w to wątpić.Wy hipokryci wolicie takich jak Rey Mysterio zamiast prawdziwej gwiazdy takiej jak ja i tak prędzej czy później zobaczycie że ja jestem największą gwiazda tej federacji.Przybyłem tu aby dominować tak jak dominowałem w każdej innej federacji i prędzej czy później zdobęde jakiś pas i nie potrzebuje w tym waszej pomocy bo tutaj nie liczy się kto jest ulubieńcem publiczności tutaj liczą się umiejętności które zdecydowanie posiadam największe.Napewno wiele tutaj osiągnę jak zawsze i nikt mi w tym nie przeszkodzi.Jestem tu najlepszy i nie ma tu nikogo równie dobrego jak ja i dlatego właśnie Chris Jericho będzie dominował w kolejnej federacji.W mojej pierwszej walce zmierzę się z Ceną w submission match no cóż moge tylko powiedzieć John będziesz odklepywał a ja będe się cieszył z udanego debiutu.
Po tych słowach Chris rzucam mikrofon i wychodzi na BS


http://i655.photobucket.com/albums/uu272/Mr_Damn_Artworks/Wrestling%20Banner/Chris_Jericho_by_DAMNStylz.jpg
W/P/R
0/0/0

Osiągnięcia:
---

Offline

 

#6 2011-07-14 09:51:20

Antychryst

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-11
Posty: 11
Punktów :   

Re: Ring Total Xtreme

http://iv.pl/images/73545551599197999682.png
Rozbrzmiewa się Theme CM Punka, po czym już można zauważyć go stojącego na rampie. CM Punk jednak nie zamierza iść dalej - zasiada on sobie po turecku na rampie z mikrofonem w ręku, a następnie zaczyna.



Teraz wszyscy zamknijcie te ohydne mordy, które nie mają klasy oraz elegancji... Panie i panowie, przywitajcie, najlepszego wrestlera na świecie.. przed państwem BÓG, CZŁOWIEK WYBAWCA... CM Punk! <heat> Teraz każdy człowiek tutaj, zastanawia się co taka wielka gwiazda jak CM Punk robi tutaj, w tej małej federacji Xtreme Championship Wrestling. A własnie co robi tutaj CM Punk? Ta wielka gwiazda wrestlingu. Człowiek, który zbawił świat i jest Bogiem w świecie wrestlingu. CM Punk jest tak wartościową osobą, że już w tę sobotę zawalczy na pierwszej w historii gali XCW. Stratight Edge Warrior ma szansę na walkę o pas XCW... A na drodze stoi mu Randy Orton? Haha! <Heat> Nie rozśmieszajcie mnie! Edge zarządza tą tygodniówką i daje mi rywala, który nie widział fryzjera oraz nie wie co to maszynka do golenia? - Nie żartujmy sobie! Widać, że się nie golisz tylko dlatego... Bo pijesz! Nie prowadzisz życia Stratight Edge tak jak Najlepszy wrestler na świecie - CM Punk! Straight Edge, w której jedynym uzależnieniem jest wrestling i to on zajmuje ci całe swoje życie! Powinieneś zrozumieć, że Straight Edge znaczy lepszy od innych, a ja tym samym daję ci łatwo do zrozumienia, że I'm The Best Wrestler In The World! <Heat> Potrzebujecie czegoś więcej, to posłuchajcie tego, co powie wam osoba, która była, jak wy, przegranym frajerem bez żadnej przyszłości, gdy dziś staje się jedną z najjaśniejszych i najlepszych gwiazd XCW! Nie rozumiem jednego za co kochacie Ortona? Człowiek, który na zapleczu pije, pali oraz spożywa narkotyki. Dokładnie pamiętam jak wyleczyłem wiele osób, od tego. Jednak Randy Orton, woli ćpać! <Heat> Zrozumcie, że żmija - Randy Orton pije... Jesteś w okropnym stanie. Ledwo stoisz na nogach, a ty w ten piątek chcesz stanąć oko w oko z najlepszym wrestlerem na świecie? - Może najpierw udaj się na odwyk, lub poproś wielmożnego CM Punka, aby wyleczył Cię od tego świństwaa jakie spożywasz! Nie rozumiem jak można spożywać takie okropności? To trzeba mieć chyba pochwę zamiast jaj! Dlatego tylko CM Punk ma jaja wielkości dinozaura, który jest w stanie zrobić... Wiele! Oh, Randy, Randy, Randy - Gdzie podziało się twoje Legacy, które tak Cie broniło? Znów wszystko poszło w nie pamięć. W pamięci jedynie pozostał C! M! Punk! <Heat> Wielka gwiazda tego sportu, który potrafi zdziałać ogromne cuda! I am Voice of The Voiceless! Zdobywałem przeróżne tytułu w swojej karierze... Ty w tym czasie Randy, całowałeś w ass Vince'a i wchodziłeś mu w dupsko, aby coś w życiu osiągnąć - ponieważ wiesz, że jesteś gorzej niż małpa! Z wyglądu przypominasz małpę... Ale małpa jest jednak bardziej inteligentna niż ty. Masz nie opanowane emocje? - To je opanuj! Taka prosta rada, a ty nie jesteś w stanie jej przestrzegać? - I am Stratight Edge Warrior C! M! PUNK! Rozumiesz to? I am The Best Wrestler In The World! To ja króluje na tym świecie. To ja zbawiam wiele osób... Beze mnie! .... Beze mnie by ten świat nie miał sensu. To CM Punk nadaje temu światu ten fantastyczny kontrast jaki jest utrzymywany. Najpierw pokonam Ciebie Randy w Table Matchu następnie zawalczę z jakimś niedołęgą o pas Xtreme Championship Wrestling. Ta federacja jest już w moich rękach. Na wielu portalach ukazują się zdjęcia, że jestem Bogiem! Że jestem człowiekiem, który potrafi coś zdziałać... Że jestem NAJLEPSZYM WRESTLEREM NA ŚWIECIE - Dokładnie tak powiedział John Cena. Ty natomiast Randy jesteś zwykłym szmatławcem... YOU HAVE VAGINA! YOU HAVE VAGINA, NICE TOMMOROW, RANDY!



Rozbrzmiewa się Theme CM Punka, po czy, ten zaczyna się podnosić i kieruję się w stronę BackStage...


http://www.i-point.nazwa.pl/host/upload/1505/wddw8.png
W/L/D 0-0-0

Offline

 

#7 2011-07-14 10:49:28

Soviet

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: Ring Total Xtreme

Na hali słychać Get ready to fly wiadomo już kto teraz zrobi wielkie show. Wybuchają głośne fajerwerki i wyłania się ,, The Phenomenal " A.J Styles. Tauntuje i wolnym krokiem zmierza do ringu

http://th08.deviantart.com/fs41/300W/i/2009/038/1/0/AJ_Styles_on_his_way_down_by_CRUSHERJ08.jpg

A.J rozgląda się dookoła gdzie fani trzymają transparenty typu A.J Styles is a Pro Wrestler, A.J is the best . Phenomenal podchodzi do stołu komentatorskiego, bierze mikrofon i wchodzi do ringu. Wchodzi na 2 line i znówu taunt! Podnosi mikrofon i zaczyna mówić:

Witajcie fani XCW. Zapewne już mnie widzieliście przemawiającego kilka dni temu, ale to już nie ważne. Rozmawiałem z Edge'em i ustalił mi walkę z... Tutaj się zdziwicie gdy wypowiem imię tego idioty, którym pomiatano. Ekhem. Alex Riley . Za co wy go uwielbiacie? Przecież to żałosny typ, którego zniszczę na piątkowej gali. Mam do Was pytanie: Kogo wy lubicie bardziej, mnie najwspanialszego wrestlera w historii - A.J STYLESA, czy tą ofiarę losu, pseudo - wrestlera - Alexa Rileya. Ci co uwielbiają tą pokrakę niech natychmiast wstaną!!!

A.J rozgląda się dookoła i widzi że połowa stoi, a połowa siedzi.

Hahah, tak myślałem. Oj, Alex próbujesz robić innym wodę z mózgu gadając kłamstwa typu: Cześć, jestem Alex Riley i jestem najlepszy . Hahahah. A pamiętam jak parę miesięcy temu robiłeś za maskotkę The Miza. Cóż nie dziwię się Mizaninowi, że Cię już po prostu nie chciał. << Połowa skanduje: A.J Suck, a inni Riley suck >>. Alex słuchaj to nie jest federacja dla takich psów nie jesteś wart walczenia w tej federacji i obiecuję Ci że pożałujesz że się narodziłeś. Z resztą ja sam tego żałuję że na tym świecie powstała taka parodia wrestlera jak Ty. Mój cel jest prosty zdobyć wszystkie pasy XCW i 2 mistrzostwo Grand Slam Champion. Riley posłuchaj mnie jeszcze raz: nic nie osiągnąłeś i nie osiągniesz, ta federacja to za wysoki poziom na Ciebie. Najlepiej to daruj sobie wrestling. Alex, jest ostatnia szansa żebyś się wycofał, zniszczę Cię i pożałujesz tego pojedynku, ja zostanę XCW Championem a następnie zdobędę XCW Xtreme Champion. Tak, to jest moje przeznaczenie, czujecie to? Przeznaczenie A.J Styles'a musi się spełnić << gwizdy ze strony fanów Alexa >>. Zamknijcie się wy dzieci Rileya, myślicie że on tak na prawdę Was lubi? Jesteście w błędzie chce tylko Wam namieszać w głowach, jak mnie pokona, a to przecież niemożliwe, oleje Was. Taka jest prawda. To żałosny człowiek.

A.J Styles podchodzi do fana Alexa Riley'a i zabiera mu Popcorn. Phenomenal One żegna się ze SWOIMI fanami i wychodzi przy muzyce Get Ready to fly .



http://www.iv.pl/images/08345454287516033966.jpg


W/P/R
0/0/0

Osiągnięcia:
---

Offline

 

#8 2011-07-14 11:58:39

Wizzy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ring Total Xtreme

http://thumbnails.truveo.com/0023/8C/C3/8CC3C14A6F894955FD8C8F_Large.jpg

Na arenę wyjeżdża pięknym samochodem jedyny w swoim rodzaju Albertoooo Del Rioooo.Alberto jest już na rampie gdy wykonuje swój taunt a za nim sypią się iskry.

http://cdn.bleacherreport.net/images_root/slides/photos/000/725/194/45albertodelrio_display_image.jpg?1297749213

Przybyłem do tej federacji by ją podbić,Gdy zadzwonił do mnie Bret Hart który mówił że zakłada własną federacje Wrestlingowo i chciałby abym był jej twarzą nie mogłem mu odmówić.Przybyłem tutaj aby wypełnić swoje przeznaczenie i zdobyć główny pas czyli XCW Championship jednak najpierw muszę rozprawić się z tym beztalenciem Abyssem.Abyss niewiem dlaczego zostałeś zatrudniony w tej federacji bo przecieżona chce rozwijać się i stać najlepszą na świecie a z takim drewniakiem i beztalenciem nic nie osiągnie,dlatego chce aby nasza walka miała warunek"Loser Leaves XCW".Abyss w TNA byłeś pośmiewiskiem bo dałeś pokonywać się jakimś szczurom co cierpią na anemie i nie dobór masy,Przegrałeś walkę o pas X-Divisioni zostałeś  wydalony z Immortal i całego TNA.Zawiodłeś Legende Wrestlingu Hulka Hogana i jego przyjaciela Erica Bischoffa którzy mieli nadzieje że taki grubas jak ty zniszczy X-Division jednak ty niedołęgo przegrałeś z jakimś karłem i zawiodleś nadzieje Hulka i Erica,sprawdza sie teraz przysłowie "nadzieja matką głupich".Wiec czekaj do naszej walki w której szybko się z tobą rozprawie i uczynie pierwszy krok do XCW Championship.

Alberto opuszcza ring,pokazuje na swój brzuch mając przekaz że będzie tu wisiał pas.

http://images.wikia.com/villains/images/b/ba/Alberto-del-rio1.jpg

Ostatnio edytowany przez Wizzy (2011-07-14 12:06:47)

Offline

 

#9 2011-07-14 12:35:46

 Destruction-X

Administrator

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-07-04
Posty: 57
Punktów :   -1 
WWW

Re: Ring Total Xtreme

http://insanewrestlingbr.files.wordpress.com/2010/07/wwe-nxt-alex-riley-1.jpg



Do sześciokątnego pierścienia Alex Riley i tam wykonuje swój taunt ,a po chwili zaczyna mówić!



Witam was moi fani! Tak to znów ja ... Wasz ulubieniec Czyli Alex Riley.<Ogromny doping> Dzięki Dzięki ,ale zachowajcie siły na mój pojedynek w którym każdy przekona się kto jest lepszy. Wiem że wiecie że to ja jestem lepszy i ze rozwalę Aj Stylesa. Aj nie masz co się chwalić tymi wszystkimi tytułami co zdobyłeś w tej federacji ... jak ona tam się nazywa ... aa - Total Nonstop Action. Haha ,ale pamiętaj że już nie jesteś w tej cienkiej federacji dla jakiś ciot tylko jesteś w Xtreme Championship Wretling! Wiec że to ja cię odliczę i jeszce nie wiesz gdzie ... wśród moich fanów. Aj pytałeś się ich za co mnie uwielbiają ... w sumie to ja też nie wiem ,ale chyba za to że ja ich szanuję a ty nie. Gdy zapytałeś się kogo uwielbiają to polowa stalą ,a połowa nie. Chyba tą siedzącą połowę bolały nogi i to dla tego.


Alex podchodzi do jednego ze swoich fanów i pyta się kto jest dla niego przykładem ,fan odpowiedział że właśnie Riley , Alex podszedł do drugiego fana i to samo pytanie i ta sama odpowiedź.


Widzisz Aj ,to ja jestem przykładem dla nich a oni dla mnie i nic tego nie zmieni. Może i kiedyś robiłem ze przydupasa Miza ale to się zmieniło i już nim nie jestem. Jak już mówiłem ostatnio ,umiem się postawić i to właśnie zrobiłem wtedy ... Tamtego wieczoru wszyscy widzieli co zrobiłem z Mizem i teraz to samo zrobię z tobą. Niech nikt więcej nie słucha tego pseudo wrestlera ,ponieważ to zły człowiek który uważa się za najlepszego zawodnika w Historii Wrestlingu. Ten koleś myśli że jak powie parę słów to się jego wystraszę. Oj Styles nie wiesz z kim zadarłeś. Na Total Extreme poczujesz smak mojego Game Over ,a później będziesz błagał na kolanach abym ci wybaczył ,ale ja wtedy i tak powiem nie więc nawet nie próbuj bo dla mnie i dla wielu innych ludzi jesteś nikim i tego już nie zmienisz. Wiec że to ja wygram tą walkę na T-X i to będzie początek mojej drogi do tytułu Xtreme Champioship. Styles wracaj lepiej do tego swojego Total Nonstop Action ,bo zaniżasz tymi swoimi dennymi wypowiedziami poziom tej wspanialej federacji. Dobra zegnam was moi fani!

Alex schodzi z ringu i udaje się za kulisy





Post 2 - Godzina 21:50

http://insanewrestlingbr.files.wordpress.com/2010/07/wwe-nxt-alex-riley-1.jpg


Na rampie znów pojawia się Alex Riley i szybko wbiega do sześciokątnego ringu. A-Ry bierze mikrofon i zaczyna mówić:



Tak ... To znów ja ,wasz ulubieniec ,wasz wybawca i obrońca przed tym złym człowiekiem którym jest Aj Styles. Tak to wy jesteście dla mnie przykładem a ja dla was i proszę nie słuchajcie już tego cienkiego zawodnika z Total Nonstop Action. Przybyłem znów tutaj do tego sześciokątnego ringu aby znów z wami porozmawiać i aby zobaczyć wasze twarze bo to mnie uspokaja.Gdy przechodziłem dzisiaj po ulicy przechodziło koło mnie  bardzo dużo fanów XCW i prawię każdy mówił właśnie o waszym ulubieńcu czyli o mnie - Alex'ie Riley'u. Wszyscy wiedzą że pokonam Aj Stylesa i jak już powiedziałem odliczę go koło was. Każdy będzie mógł podziwiać tą porażkę ,jedni z odległości ,inny z bliska ,ale to nie ma różnicy chyba że ktoś chce naprawdę być koło mnie i podziwiać mnie z bliska. Szkoda że to nie walka bez DQ bo wtedy byś nie wyszedł stąd o własnych siłach ,tylko by cię musieli znosić na noszach. Styles lepiej odrazu się poddaj ,bo inaczej poczujesz smak mojego finishera - TKO! Może i bylem kiedyś w WWE ale to było parę miesięcy temu i wolał bym być w WWE niż w tym TNA. Aj ..Aj ..Aj jesteś tylko zwykłym marzycielem i kolejnym zawodnikiem który chce pokonać Alex'a Riley'a. Wiec że nie jestem jakimś pierwszym lepszym Wrestlerem z łapanki, którego możesz sobie ot tak pokonać. Moim Powerbombem nauczę cię szacunku do mnie i do innych. Po tej walce zmienisz się na lepsze.<Ogromny pop> Tak Tak... Dzięki wam ... Ale jak już powiedziałem zachowajcie siły na doping na jutrzejszą walkę. Ale tan czas szybko leci. Jeszcze nie dawno dzwonił do mnie Hitman i pytał czy nie dołączył bym do Xtreme Championship Wretsling ,a już w ten piątek czyli jutro ,na gali Total Xtreme zniszczę tego ciotę która nie potrafi zapanować nad swymi emocjami i która oszukuję wszystkich wokół i na dodatek także samego siebie. Dobra i tak moi kochani wiecie że to ja wygram więc zmienię temat.

Alex podchodzi do jednego kibica z trybun i zaczyna z nim rozmawiać...[/i]



Alex Riley: Witaj... jak masz na imię?
Fan: Mam na imię John
Alex Riley: Więc John jak myślisz kto jutro wygra?
Fan: Jestem pewien że ty. Chciałem także pozdrowić całą moją rodzinę!
Alex Riley: Ja także pozdrawiam.

Alex znów wchodzi do ringu i żegna się z fanami.



http://www.iv.pl/images/37296562054738731120.png

Because Alex is Champion!

W/P/R
1/0/0

Osiągnięcia:
---

Offline

 

#10 2011-07-19 11:53:02

Dudi

Creative Team

Zarejestrowany: 2011-07-11
Posty: 29
Punktów :   

Re: Ring Total Xtreme

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRJo50bUjidwQaZGjuvjLzWk1c91fpiUT9LcOFD8LNgvO4fIN0mCQ

Na ring wchodzi Rey

-Tak więc walczę na następnej gali z Alexem Rileyem. Znam go nie od dziś. I to właśnie o nim pomówimy. Tak więc Riley walczę z tobą na Total Xtreme i nie licz, że wygrasz bo nikt ci nie pomoże tak jak ty pomagałeś Mizowi żeby wygrywał a potem całowałeś mu dupę tak jak Orton Longowi tak jak Ty Mizowi. Myślisz, że wygrasz? To się grubo mylisz. Bo dupy nawet nie ruszysz żeby wejść tutaj i przywitać się z fanami. Myślisz, że będziesz miał takich fanów jak ja? To, że podejdziesz do jakiegoś fana i zmusisz go żeby powiedział, że cię lubi to nic nie znaczy. Schodzisz po takim zmuszeniu fana aby Ci kibicował. To nie jest fair. Z takim podejściem nigdy nie wygrasz. A w WWE ile wyniósł twój strek 1/1/0 ? To jest mało a tutaj wygrałeś z tym nędznikiem AJ Stylesem i wielki pan zadowolony, że wygrał ze słabym zawodnikiem. A teraz go w tej federacji nie ma! <fani krzyczą: Riley Suck> Widzisz ja nie zmuszam ich do tego. A gdy ja wygram to ty będziesz mi całował dupę tak jak całowałeś Mizowi. Ale w jednym cię podziwiam, że przeciwstawiłeś się Mizowi tutaj ode mnie wielkie gratulacje. Myślisz, że jesteś dobry bo umiesz coś po Mizu. Ty nic nie umiesz jesteś nędznikiem jakich tutaj mało. Po tej walce odziedziczysz pseudonim po Orotnie Alex DREWNO Riley. Jak to będzie fajnie brzmiało. Wtedy będziesz na pewno Extremalniejszy niż wcześniej. A wy kogo wy bardziej lubicie mnie czy Rileya <fani krzyczą Rey Mysterio> Hahahaha wiedziałem, że tak będzie. Skoro mówisz, że Taker to ciota. To chyba śnisz. Ciekawe jak byś się z nim spotkał w ringu 1 vs 1. Nikt by ci nie pomógł bo wszyscy by wiedzieli jak go nazwałeś i z przyjemnością patrzeli jak dostajesz po mordzi  . Mówisz, że fani cię dopingują to chyba śnisz. Może twoja rodzina cię dopinguję. A w moim przypadku jest tak. Kibicują mi fani, rodzina i przyjaciele oraz wiele innych. Moim przeznaczeniem jest zniszczyć ciebie każdego w tej federacji rozumiesz ? Dotarło to do ciebie czy nie ?

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTGlCCRagMjxLdJ9YrT6YP0USG1vozRZV9UcTYBlTWOE-TDM1meWQ


- A co my tu widzimy. Alex przekroczył prędkość bo by nie zdążył żeby pocałować Miz w tyłek. I niestety cię złapali. Czy to jest wrestler godzien naśladowania no chyba nie! Na pewno ci młodsi nie będą już twoimi fanami.

Rey schodzi z ringu

Ostatnio edytowany przez Dudi (2011-07-19 17:59:34)


Strek: 1/0/0

Osiągnięcia:

Offline

 

#11 2011-07-19 15:41:42

Soviet

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: Ring Total Xtreme

Na titantroonie fani zauważają Samoa Joe, słychać muzę Nation of Violence . Więc to oczywiste kto teraz podbije tą federację, wybuchają głośne fajerwerki i Joe staje na rampie

http://www.iv.pl/images/74431781952582422705.jpg



Joe zmierza wolnym krokiem do stołu komentatorskiego po mikrofon i wchodzi do 6-kątnego pierścienia.Wykonuje swój taunt i mówi:

Powitajcie mnie, najwspanialszego wrestlera w historii - SAMOA JOE'GO <gwizdy>. Zamknijcie się pasożyty, macie czelność gwizdać na mnie? Najlepszego? To podkreśla waszą beznadziejną głupotę.Jak już wiecie zostałem zwolniony z TNA, ale teraz mam to za przeproszeniem w dupie. Zadzwonił do mnie [i] Bret Hart i zaproponował mi dołączenie do jego federacji, gdyż nabywa byłe gwiazdy z tego WWE, które jest w 100% do dupy. Jak wy sami! Nie da się ukryć, że jestem świetny, moje osiągnięcia to coś wspaniałego. Pomyślcie sobie pasożyty jaki jestem wspaniały: x1 TNA WHC Champion, 4 krotny mistrz Dywizji X. Miałem także wspaniałą karierę w ROH, ale te federacje mam teraz w dupie.Dowiedziałem się, że Edge ustalił mi walkę z... Zdziwienie was ogarnie jak wypowiem imię tego idioty, z gównem na łbie. Robbie E . <<Joe wybucha śmiechem>> co za lekceważenie wspaniałości, którą jestem. Wypowiem teraz całą prawdę o tym idiocie.Jak on się nazywa?... A już pamiętam Robbie E . Pieprzony frajer. Robisz z siebie kretyna i zapewniam Cię, że Ty wypowiesz z płaczem słowa I Quit. Tak o to zdobędę #1 Contender for XCW Xtreme. Później pokonam jakiegoś innego idiotę, który uważa że jest lepszy ode mnie, a to niemożliwe, bo jedyna wspaniałość to oczywiście JA! Mój cel jest prosty, zdobywam wszystkie pasy i Grand Slam kurwa! Czujecie to? Przeznaczenie moje, Samoa Joe'go musi się spełnić. Kontynuuję sprawę z Robbie'm. Koleś, Twój poziom jest gorszy niż średni, jesteś beznadziejną parodią wrestlera. Masz gówno na głowie i myślisz że to włosy. Przyniosłeś tylko wstyd całej Dywizji X. Jesteś frajer i nie masz jaj. Już Cię widzę jak krzyczysz I QUIT! Gdzie jest ten twój CHŁOPAK? Jak on się nazywał?... A już wiem COOCKIE. Wy dwoje jesteście tylko pasożytami dla tej federacji.Robbie, daruj sobie wrestling, z Twoim poziomem, który jest gorszy niż średni niczym się nie wykażesz.Od dziś możesz mnie nazywać ,, Najwspanialszy Samoa Joe ". Nie bez powodu mój przydomek to ,, Sumbission Machine ", będziesz klepał o matę swoimi brudnymi łapami krzycząc I QUIT. Ja zostanę mistrzem, a dla Ciebie garść piachu, rozwale Cię i licz się z tym. Robbie, ostatnia szansa żeby się wycofać, skoro tego nie wykorzystasz to policz się z tym, że cię zniszczę.Oddaj respekt lepszemu i spieprzaj z tej federacji, gdyż ja tu będę dominował. Adios idioto!

Na hali znów muzyka ,, Nation of Violence ", Joe schodzi z ringu i udaje się na backstage

Ostatnio edytowany przez Soviet (2011-07-19 15:53:08)



http://www.iv.pl/images/08345454287516033966.jpg


W/P/R
0/0/0

Osiągnięcia:
---

Offline

 

#12 2011-07-19 16:11:53

Sse pały murzynom. :)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-14
Posty: 30
Punktów :   -1 

Re: Ring Total Xtreme




Batista wychodzi na rampę! Fani szaleją, a ten wykonuje swój taunt i wchodzi do ringu.



Nareszcie! Batista powraca do Wrestlingu. Silniejszy i groźniejszy niż ktokolwiek w tej federacji. Jestem Animal... The Animal Batista! Wiecie co zwierzęta robią ze swymi ofiarami? Rozszarpują je. Więc The Miz na najbliższej gali zostanie rozszarpany na strzępy. On zmierzy się ze mną o miano pretendenta do tytułu XCW Championship. Nie wiem co Edge miał na myśli ustalając ten pojedynek, ale on chyba cię nie lubi. Edge dobrze wie jak i każdy, że nie masz ze mną najmniejszych szans. Wie też, że cie nie cierpi więc dał tą walkę bo ja cię zniszczę. Wbiję cie w ten ring jak marnego robaka w chodnik. Widzisz te mięśnie? Widzisz je? Dobrze się przypatrz bo jak ci przywalę w tą twoją żabią mordę to stracisz wzrok. Jestem najbardziej dominującą postacią w XCW. Masz dwie możliwości. Stanąć ze mną w ringu, twarzą w twarz lub stchórzyć i nie wstawić się na naszą walkę. Ale i tak obojętnie co wybierzesz i tak cię dorwę, a wtedy pożałujesz, że się urodziłeś. W ringu jestem nie okiełznany. Wszyscy, którzy ze mną walczyli o tym widzą. Wie to Rey Mysterio, John Cena czy nawet Edge. Jesteś z góry skazany na porażkę. Nie masz ze mną żadnych szans bo ja jestem Batista. Rozumiesz? Skopię ci tą twoją śmierdzącą dupę, a następnie zdobędę XCW Title bo na to zasługuję jak nikt inny. Każdy z was może się starać, ale i tak natkniecie się w końcu na mnie, a wtedy nie będzie wam wesoło. Ja jestem silny, wielki i doświadczony, Miz. Ty? Ty jesteś głupim pyszałkiem z żabim pyskiem i przerośniętym ego. Nic nie potrafisz załatwić sam, tylko wiecznie kimś się posługujesz. Najpierw John Morrison, potem Big Show i na koniec Alex Riley, który jak reszta twoich kompanów od siedmiu boleści postawił ci się i spuścił ci kilka razy niezłe lanie. Wiem jak to jest oberwać. Ty też to wiesz, ale teraz doświadczysz tego z podwójną mocą. Taka jest prawda. Gdy staniemy w ringu nikt mnie nie powstrzyma. Ani sędzia, ani ty. Gdybyś był taki niesamowity to byłbyś najdłuższym posiadaczem pasa WWE w historii. Wygrałbyś ten cholerny Money in the Bank Ladder Match. W sumie to w pewnych rzeczach jesteś Awesome. W lizaniu dupy każdemu, kłamaniu, oszukiwaniu i nie graniu fair. Jesteś po prostu żałosny. Jeżeli twierdzisz, że jesteś Awesome to zobaczymy to już w piątek. Tylko się skompromitujesz i nic więcej. Nikt cię nie lubi i nikogo nie obchodzisz. Pewnie teraz szlajasz się po całym budynku w poszukiwaniu jakiegoś idioty, który pomoże ci wygrać. Nawet jeśli, to po co? Najpierw dostanie on, a potem ty i kłopot z głowy. Nie ważne co wykombinujesz, ale to i tak jak wyjdę z tego całego gówna jako zwycięzca. Ja zawszę daje z siebie 100, a nawet 200%, a ty tylko 50 bo druga połowa to ktoś kto ci pomaga i odwala za ciebie brudną robotę lecz tamte czasy minęło. Teraz są nowe czasy. Nikt ci już nie zaufa, a więc nikt nie pomoże. Będziesz zdany tylko na siebie, a mi to na rękę bo będę miał trochę czasu żeby się tobą pobawić. Będziesz latał w powietrzu gdy się do ciebie dobiorę. Lepiej wszystko przemyśl...



Słyszymy " I Walk Alone ". Batista udaje się na BS.


W/P/R
0/0/0

Osiągnięcia:

---


http://s2.ifotos.pl/img/Bez-nazwy_hewahna.jpg


Batista Bomb
http://img149.imageshack.us/img149/4536/batistabxs0.gif
Spinebuster
http://img512.imageshack.us/img512/2067/batistaspinebuster9dy0.gif

Offline

 

#13 2011-07-20 23:21:43

Alberto Del Rio

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-20
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ring Total Xtreme

na hali słychać trąbienie samochodu a z niego wychodzi nie kto inny jak sam Alberto Del Rio
http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20110115114922/prowrestling/images/3/37/Alberto-del-rio-stylish-entrance-pictures.jpg
następnie gdy jest na środku areny
http://www.wwewebsite.com/wp-content/uploads/2011/07/Alberto-Del-Rio-Entry1.jpg
wchodzi na ring i mówi
-My Name Is Alberto Del Rio...ale to już wiecie przyszedłem tu do tej wspaniałej federacjii by zdobyć najwazniejszy tytuł XCW ale jestem tu także by poznać biedaków takich jacy stoją tu właśnie na ringu,jak wiecie ja Alberto pochodze z Meksyku z bardzo bogatej rodziny stać mnie na to na co nie stać np Alex Rileya ale przedewszystkim was...jestem tu 1 dzień jednak zrobiłem już Tag Team z byłym prezesem federacjii WWE Vincem McMahonem pod nazwą Kiss My Ass Club czyli przetłumaczając Pocałuj moją dupę klub...jednak brak mi tu kogośp
na titronie widnieje zdjęcie Ricardo Rodriqeza
-bez niego to nie to samo [Alberto robi przysmutnawą mine]dobra daruje sobie to wkręcanie was nie mam zamiaru tu sie poryczeć jak jakieś dziecko czy któryś z tych Wreslterów którzy staną ze mną w jednym ringu,nie chce być wtedy w ich skórzes,jest tu także Wrestler z Mexico Rey Mysterio niesteyt nie przynosi nic Meksykowi oprócz hańby jestem także tu miedzy innymi po to by to zmienić Rey:
-Olá meu amigo sabe o quão grande você é um perdedor
-pewnie z wielu was chce teraz wiedzieć co to znaczy ale pozostanie to miedzy mną a Reyem Mysterio no chyba że ta zakała Meksyku wam powie ale cóż dlatego to ja jestem z wielkiego rodu a on...małego wsumie co prawda to prawda 168cm więc takim wzrostem nie powala

Alberto urządza sobie przechadzke po ringu obserwując fanów którzy podczas jego wypowiedzi nie przestają buczeć lecz nagle przystawia mika do ust i kontynułuje

-jak już mój Amigo wspomniał Riley jak tam po mandaciku za przekroczenie prędkości słyszałem ogółem że Miz wybiegł odrazu z szatni gdy sie dowiedział bo mu w walce nie mniał kto pomóc o ile to się prędkość przekroczyło?a to sobie Riley zaszalałeś

Alberto z uśmieszkiem opiera się o liny lekko się od nich odbijajac lecz węduje do najbliższego narożnika w tym sześcianie i opiera się o niego

-po raz pierwszy na sześciąkątnym pierścieniu ciekawe czy to wogóle jest jakaś różnica wsumie jakaś jest więcej możliwości na wykonania Enuizgiri To The Rope[syderczy uśmiech]jednak na dziś Największa atrakcja WWE się z wami żegna

ADR uśmiechnięty wychodzi


Streak 0-0-0
Osiągnięcia
-
http://i54.tinypic.com/jh6adk.jpg

Rolling Cross Armbreaker
http://i55.tinypic.com/331oyzm.gif

Offline

 

#14 2011-07-21 12:02:44

Sse pały murzynom. :)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-14
Posty: 30
Punktów :   -1 

Re: Ring Total Xtreme



W drodze na ring Batista!



- To znowu ja! Alberto ty serio myślisz, że zgarniesz ten pas? Serio? Może zamkniesz pysk i ustawisz się ładnie na końcu kolejki i przestaniesz chrzanić o swoim przeznaczeniu? Twoje przeznaczenie to dostać w ryj od Batisty! Ale to już wiesz, tak jak wszyscy tutaj. To ja będę walczył o ten tytuł i wygram go po już jutro pokonam tego Awful Boya. A jak już to zrobię to nie licz na Title Match bo go nie dostaniesz. Okej, wróćmy do Miza. Boisz się mnie. Prawda? Wyszedłem tu, podałem ci warunki i nie odpowiedziałeś. Chowasz się gdzie się da bo boisz się dostać ode mnie. Jesteś żałosny. Nic nie znaczący, a do tego głupi. Gdybyś był odważny to wstawił byś się tutaj, do tego ringu. Ale nie! Ty wolisz uciekać. I tak cię dopadnę, już jutro. Będę rzucał tobą po całej hali i bawił się jak to robią zwierzęta. Dla takich jak ty nie mam litości, a także szacunku czy czegokolwiek. Nie jesteś godzien ze mną walczyć, w ogóle nie powinieneś istnieć w tej federacji. Jesteś taki sam jak Vince McMahon czy Alberto Del Rio. Jesteś po prostu łakomy na wszystko co jest cenne. Ja taki nie jestem. Mi zależy na wielu ludziach, np. na Reyu Mysterio z którym już dzisiaj oficjalnie założyłem Tag Team. I wiesz co, Rey? Przepraszam cię za wszystko co zrobiłem ci w WWE. Nie powinienem cię obwiniać za to, że wygrałem tamtego Fatal-4-Way'u o pas mistrzowski. Bynajmniej ja potrafię przeprosić, nie to co Miz. Wykonam ci kolejno Spear, Spinebuster i Batista Bomb. Wtedy padniesz i nie wstaniesz bez jakiejkolwiek pomocy. Więc ja ci pomogę. Nie tylko w tym ci pomogę, bo również w nauce latania! Nie wiem co Edge ma tobie za złe, że dał tą walkę, ale jak już mówiłem - nie lubię cię. Nikt cię tu nie lubi. Może teraz leżysz pod łóżkiem i obmyślasz plan, kogo by tu namówić, żeby pomógł ci wygrać, prawda? Wiem, że to oglądasz. Wiem, że nie masz odwagi popatrzeć mi w oczy więc tylko leżysz i słuchasz. Ja nie jestem John Cena czy Randy Orton. Ja jestem Batista. Ze mną nie ma cackania. Wchodzi na ring, dostajesz w ryj i przegrywasz, jasne? Ja tak działam. To jest najlepszy sposób, jeżeli chodzi o mnie. Może i jestem mięśniakiem i jadę na sterydach, ale przez to mogę dać tym wszystkim ludziom rozrywkę jakiej pragną! Jestem wraz z Reyem Mysterio najbardziej dominującym zawodnikiem, wiesz o tym Miz. Pamiętasz co czułeś gdy musiałeś się zmierzyć z Undertakerem przed Wrestlemanią 23 ? Pamiętasz swoją minę? W sumie jak mogłeś to widzieć, skoro nikt nie może. Ja ci powiem. Byłeś tak przestraszony, że ledwo szedłeś do ringu. W głowie miałeś myśli : " Co on zrobi? Co ja mam zrobić", "Boże! To The Undertaker, jak ja się boję!"... Ale najlepsze było to : " Mamusiu!" ... Ha ha ha. Jeszcze lepsze myśli będziesz miał przed pojedynkiem ze mną. Cały czas wywyższasz się mimo, że jesteś nikim. I'm Awesome! I'm Awesome! What the Fuck!? Ty nigdy nie byłeś, nie jesteś i nie będziesz niesamowity. Nie wiem skąd ci się to wzięło, ale to kłamstwo! Każdy wie, że bez pomocy Johna Morrisona, Big Showa i Alexa Riley'ego nic byś nie osiągnął. Nie zdobył byś pasów TT, nie zdobył byś tytułu WWE oraz nie walczył byś na Wrestlemaniach. Na WM 26 wygrałeś dzięki Big Showowi, na WM 27 dzięki The Rockowi, który obiecuje dużo, ale mało robi. Jesteś taki sam jak on. Jutro nadejdzie kres dni, Miz. Kres twoich dni!



Batista rzuca mikrofon i idzie na zaplecze przy swoim Theme


W/P/R
0/0/0

Osiągnięcia:

---


http://s2.ifotos.pl/img/Bez-nazwy_hewahna.jpg


Batista Bomb
http://img149.imageshack.us/img149/4536/batistabxs0.gif
Spinebuster
http://img512.imageshack.us/img512/2067/batistaspinebuster9dy0.gif

Offline

 

#15 2011-07-21 13:57:57

Soviet

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: Ring Total Xtreme

http://www.iv.pl/images/52603334704340621077.png



Nation of Violence! I pojawia się Samoa Joe w swojej koszulce. Zmierza wolnym krokiem do ringu przyglądając się publiczności, tauntuje na środku rampy i wybuchają fajerwerki. Podchodzi do stołu komentatorskiego po mikrofon i wchodzi do 6-kątnego ringu. Zaczyna mówić:

Powitajcie znowu, gorącymi brawami najlepszego wrestlera na świecie. <gwizdy>. Ach wy beznadziejne pasożyty nie znacie się w ogóle, wbiję wam po kolei do waszych drewnianych łbów że to ja jestem najlepszy. Nie patrzcie na jakiegoś karła w masce czy beznadziejnego idioty Rileya. To nie są goście z najwyższego poziomu, na którym jestem oczywiście tylko Ja. Jesteście tacy beznadziejni, że nawet macie czelność gwizdać na wspaniałość? Pieprzone świnie! Cóż nie przyszedłem specjalnie po to, żeby wam gadać, że jesteście beznadziejni, bo przecież sami o tym wiecie, ale wasze drewniany łby nie są wstanie do końca tego pojąć. Widzieliście mnie już w ringu przemawiającego parę dni temu. Przecież wiecie już o tym, że Edge wybrał mi walkę z gościem, który nie jest godny spojrzenia na mnie tą swoją szpetną mordą. Edge na 100% go przecenił. Ten idiota nie jest wstanie pokazać się tutaj w ringu, chowa się tylko po szatniach gdzie robi z siebie kretyna, jeszcze większego niż myślałem. Ten pasożyt nie ma odwagi przyjść tu na ring, no dawaj, Robbie, pokaż wszystkim że masz jaja. Dobra, przekonałem się nie masz ich, jesteś beznadziejny, gratulację. Do gali został jeden dzień, Robbie to ostatnia szansa żebyś się wycofał ty beznadziejny frajerze. Na prawdę myślisz że pokonasz najlepszego? Pff... zaraz się zesram. W TNA byłeś równie beznadziejny, wstyd dla wszystkich federacji, gdzie twoja wielka, brudna dupa miała czelność się pokazać. Okropny wstyd dla całej Dywizji X. W Wrestlingu nie masz o czym marzyć i tak nic nie osiągniesz, ale Twoja inteligencja która jest gorsza niż średnia nie pozwala Ci na to. Chociaż lekkie zastanowienie się nad tym ,, Kurczę, w co ja się wpakowałem walczyć z Samoa Joe, przecież on mnie zniszczy " wymaga dla Ciebie niesamowitego wysiłku psychicznego. Słuchaj łajzo jeśli ostatecznie, tu i teraz się wycofasz unikniesz słów, które w piątek wypowiesz ,, I quit ". Jedyne co o Tobie myślę to to, że jesteś zwykłą podróbą leszcza, który zwie się Zack Ryder. Skoro inspiruje Cię popierdolony idiota i leszcz, to oznacza że jesteś beznadziejny podwójnie. No Robbie wyjdź tutaj na ring i pokaż że jesteś mężczyzną, wyjdź tu ze swoim chłopakiem! Jak on się nazywał? Aaaa Cockie, cóż ale popieprzone imię. Na takiego leszcza jak Ty nie ma co czekać, nie masz jaj i nie wyjdziesz tutaj. Adios idioto!

,, Nation of Violence " i Joe schodzi z ringu tantując.



http://www.iv.pl/images/08345454287516033966.jpg


W/P/R
0/0/0

Osiągnięcia:
---

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Amsterdam wodomierze wrocław ceny