#1 2011-07-15 18:06:10

 Destruction-X

Administrator

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-07-04
Posty: 57
Punktów :   -1 
WWW

Total Xtreme 15.07.2011 - #1

Wybuchają fajerwerki i na antenę wchodzi Total Extreme





Komentatorzy:


Michael Cole: Witają państwa na pierwszej Gali XCW - Michalel Cole
Eric Bischoff: & była gwiazda TNA - Eric Bishoff!
Michael Cole: Mam nadzieję że ujrzymy dzisiaj ciekawe widowisko

Ring:




Leadies and Gentelman please welcome Alex Riley

Alex Riley - Witam wszystkich moich fanów którzy są zawsze przy mnie i co dnia mnie dopingują! Tak wasz ulubieniec i wasza gwiazda która codziennie świeci dla was i którą bardzo podziwiacie przybyła do Xtreme Championship Wrestling. Dzisiaj walczę w Main Evencie z nie jakim Stylesem. AJ mówi, że nie dorastam Mu do pięt, może to prawda,a może nie?  Ale dzisiaj w „Walce Wieczoru” wszystko będzie jasne bo mnie dopingują najlepsi fani! Te twoje przechwałki ile razy zdobyłeś pasy do niczego nie prowadzą. Dzięki mnie Miz wygrywał, zachowywał tytuł WWE. Poświęcałem moje życie żeby ten nędznik wygrywał. Bo od razu by stracił pas. Mizanin obwiniał mnie, że to przez mnie stracił później pas ,to ja już nie wytrzymałem. Teraz wy fani jeteście dla mnie przykładem nie jakieś cioty! Więc dziś ...

Słyszymy theme AJ’a Stylesa



AJ Styles -Tak...Znacie mnie z federacji TNA, ale dla mnie to już przeszłość. Możecie mnie skojarzyć jako legendę, a tego nieudacznika znacie z wstępów w NXT i WWE. Dzisiaj w „Main Event'cie” walczę z tobą Riley i to ja wygram nie ty. Alex przegrasz i będziesz błagał później na kolanach abym ci wybaczył to co powiedziałeś. Jakim cudem umieścił ciebie w „Walce Wieczoru” GM? Pytam się! Bo ty powinieneś walczyć z jakimś ciotą ,a nie z legendą Wrestlingu. Ja nie potrzebuje żadnych fanów do zwycięstwa jak ty i jestem sam dla siebie przykładem.

Alex nie wytrzymał i zaczęła się bójka. Riley wyrzuca rywala clotheslinem z sześciokątnego ringu i zaczynają się okładać. A-RY wykonuje DDT ,lecz po chwili dostaje serię chopów i punchy ,a po chwili rozdzielają ich sędziowie.Styles bierze mikrofon i dodaję:

AJ Styles - Riley wiedz, to ja cię dziś zniszczę.

Komentatorzy:


Michael Cole: Może być dziś ciekawy Main Event
Eric Bischoff: Mam nadzieję że wygra Aj...Do boju Styles!
Michael Cole: Wszystko jest możliwe ... A już za chwilę pierwszy pojedynek!


Match:


1.Single Match - Rey Mysterio vs Zack Ryder





Walkę dobrze zaczął Ryder i mamy clothesline dla meksykanina ,a po chwili serię punchy i chopów. Rey wykonuję hurricane i mamy 619! Rey Odlicza 1...2...3!!!Bardzo krótka walka.

Komentatorzy:


Michael Cole: Bardzo słaba walka i w ogóle krótka
Eric Bishoff: Ehh...Oby więcej takich nie było
Michael Cole: Tak...A już za chwilę wywiad z Rand'ym Orton'em

Backstage:[/center]

Przenosimy się na BackStage, gdzie Todd Girsham czeka już ze swoim gościem..



Todd Girsham: Witam państwa w.... Ogólnie to nie wiem gdzie jestem, ale wydaje mi się, że jest to budynek federacji... yyy. Tego też nie wiem. Cholera mogłem wziąć tą kartkę.
Randy Orton: Nikogo nie obchodzi, gdzie jesteśmy, najważniejsze jest to, że stoi tutaj Randy Orton!
Todd Girsham: A po co tutaj stoisz? - Kto Cie tutaj do jasnej cholery zapraszał, no?!
Randy Orton: Uwierz mi, że nie chcesz przez to przechodzić...
Todd Girsham: Kiedy ja naprawdę nie wi... Ty jesteś Randy Orton!
Randy Orton: Czy my jesteśmy w jakimś pomieszczeniu dla ludzi specjalnej troski czy coś?
Todd Girsham: Też się tak zastanawiam, bo co Randy Orton robiłby w normalnym budynku... Eh! Już wiem! Dzisiaj masz walkę z CM Punkiem! Jak emocje przed walką, Randy?
Randy Orton: Masz szczęście, ponieważ dzisiaj mam humor, tak wyłapał byś już dawno RKO. Jesteśmy w nowej federacji XCW, a ja walczę z jakimś CM Punkiem. Co za żenada. Viper ma walczyć z takim niedorajdą?! To nie jest zbyt mądre! Pas XCW należy się tylko i wyłącznie mnie!
Todd Girsham: Mocne słowa, żmijo... Właśnie czyli dzisiaj żmija ukąsi?
Randy Orton: Dziś żmija połknie swojego rywala w całości! <Randy Orton zaczyna się śmiać>
Todd Girsham: Skąd u Ciebie wziął się przydomek Vipera?
Randy Orton: Ponieważ budzę postrach w wielu osobach... Jestem okropny oraz nieobliczalny! Ci także radzę się bać...
Todd Girsham: Phi.. Nie boje się Ciebie ani trochę. Laluś... Koniec wywiadu, żegnam Cię Randy "Katastrofo" Ortonie...

Todd odwraca się i zaczyna się śmiać, a następnie odchodzi, jednak Orton go zatrzymuje i RKO! RKO! RKO! Randy ustawia się do Punt Kicka! Oh my good! Ale pojawia się Alex Riley, który broni Todda, rzucając się na Ortona. Viper ucieka, a Alex zajmuje się wywiadowcą i po chwili woła służby medyczne...


Komentatorzy:


Eric Bishoff: Całkiem dobry wywiad... Aż się zacząłem bać Ortona
Michael Cole: Ja tak samo...Ciekawe czy go coś zabolało? A już za chwilę druga walka!

Match:


2.Sumbission Match - John Cena vs Chris Jericho





Na początku Jericho wykonuje serię uderzeń ,irish whip i mamy clothesline. Chris zakłada head locka ,lecz rywal się uwalnia i już mamy wymianę punchy ,a po chwili Jericho zostaje powalony big bootem.Seria suplexów dla Chrisa i Cena próbuje STF ,lecz zostaje odepchnięty! Obydwaj już na nogach i mamy zwarcie ,lecz Cena dostaje kicka w brzuch ,a po chwili buldoga. Chris odbija się od lin i mamy crossbody. Jericho zaczyna się drzeć na Cenę ,lecz nie słychać co mówi. Cena łapię rywala za nogę i także ściąga do parteru a po chwili wymiarze serię chopów i punchy. Po chwili mamy Tiger Suplex dla Jericho i John wchodzi na trzecią linę ,lecz nie trafia w przeciwnika tylko w sędziego. Cena wyciąga szybko z pod ringu krzesełko i zaczyna okładać nim rywala i zakłada STF ,lecz sędzia nadal leży. Cena w końcu puszcza i podnosi sędziego ,a w tym czasie zostaje powalony od tyłu przez rywala. Jericho znów wymierza serię punchy i chopów ,a po chwili mamy irish whip i Cena znowu powalony clotheslinem. Jericho zakłada Walls Of Jericho ... Cena nie odklepuje. Chris po chwili puszcza i zakłada dźwignię na rękę ,lecz John z niej się uwalnia. Obydwaj już na nogach i znów zwarcie ,lecz teraz Cena wykonuje Irish Whip ,a Chris wylatuje z ringu. John schodzi do niego i rzuca na stalowe schodki ,a po chwili zaczyna dusić chustą którą dostał z trybun. Jericho łapie Cene za głowę i szybko się uwalnia. Obaj zawodnicy wrócili już do ringu. Mamy zwarcię w którym Chris odpycha rywala i mamy suplex tiger dla Ceny. Jericho czeka aż rywal wstanie i mamy CodeBreaker! Jericho zakłąda Walls Of Jericho i Cena odpłynął! Koniec!

Komentatorzy:


Michael Cole:Wspaniała walka! Mam nadzieję że będzie więcej takich
Eric Bishoff: Wow...Brawa dla obu panów za ten pojedynek!

Backstage:


Widzimy jak w swojej szatni siedzi Randy Orton ,a nagle wchodzi do niej Cm Punk:



Cm Punk: Haha myslisz że się ciebie przestraszyłem po tym ataku na Girsham'a?Jeśli tak myślisz że tak ,to się mylisz.
Randy Orton: Lepiej szybko opuść to pomieszczenie bo stanie się z tobą to z tamtym kolesiem.Gdyby wtedy tam Riley nie przechodził to XCW szukało by już innego wywiadowcy

Cm Punk rzucił się na Ortona i zaczął rzucać go po sztatni ,a po chwili dodał serię punchy i wyszedł z szatni.



Ring:
W ringu już widzimy Sheamusa który chyba ma nam coś do powiedzenia



Sheamus:


Komentatorzy:


Eric Bishoff:
Michael Cole: A więc zapraszamy na drugą walkę

Match:


3.Single Match - Alberto Del Rio vs Abyss





Obaj panowie już są w ringu - gong, zaczynamy walkę. Obaj zawodnicy przeszli do zwarcia z, którego wychodzi lepiej Abyss.  The monster wprowadził Del Rio w narożnik i mamy Irish Whip i Rio powalony Big Bootem. Seria chopów od potwora i próba pinu 1…2… nie ma Abyss odbija się od lin i mamy znów Big Boot, ale kontra na  Drop Kick próba pinu 1… nie ma Del Rio wchodzi na narożnik i mamy Splash. Następnie Alberto odbija się od lin i mamy elbow. Znów zwarcię i Abyss łapie Meksykanina pod Chokeslam i mamy wyniesienie,lecz Del Rio złapał się rywala i przewrócił do na mate. Dropp Kick w głowę od Alberto i Abyss wylatuje po za sześciokątny ring. Del Rio wychodzi z ringu i wykonuje Irish Whip w bandę. Meksykanin wchodzi do pierścienia i sędzia odlicza Abyssa który znajduje się nadal za ringiem 1…2…3…4…5…6… jednak Abyss wstaję i wchodzi do ringu oraz szybko wykonuje Clothesline próba pinu 1…2… nie ma Abyss kłóci się z sędzią co wykorzystuje Del Rio, który częstuje go Leg Dropem. Mamy serie low kicków, ale Abyssa to nie ruszyło. Abyss już bardzo zmęczony ,Meksykanin to samo. Monster kuleje na lewą nogę ,a Rio wykorzystuję to jeszcze i znów seria kicków w nogę rywala. Abyss przewraca się na matę i mamy Splash z trzeciej liny ,a po chwili leg drop i Rio odlicza ...1 ...2 ...3 Koniec! Rio pokonuje Monstera!


Komentatorzy:


Michael Cole: Walka bardzo słaba ... Poprzednie o wiele lepsze
Eric Bishoff: Zgadzam się z tobą ... Nie mogę doczekać się walki wieczoru

Ring:


Już słyszymy Theme Breta Harta który wychodzi do Ringu.




Bret Hart: Witam wszystkich tutaj zebranych. Mam nadzieję że podobają wam się walki i cała reszta. Następne galę będą o wiele lepsze na 100% ,ponieważ to dopiero pierwsza w historii gala Xtreme Championship Wrestling. Mam nadzieję ze federacja szybko nie upadnie. Zapewne większość z was wie kim jest GM Total Xtreme ,a jeśli ktoś jeszcze nie wie to jest to - EDGE! Tak to właśnie on - była gwiazda WWE!

Na rampię pojawia się Edge z mikrofonem w ręku



Edge: Witam wszystkich! Mam nadzieję że podoba wam się moje Show. Obiecuję że szybko ta federacja nie upadnie i że będziecie mogli oglądać XCW przez kilkanaście ... kilkadziesiąt lat. Wszyscy chyba pamiętają mnie z World Wrestlig Entertaiment gdzie wiele razy byłem Championem ,ale teraz w XCW jestem Gm'em a nie zawodnikiem więc nie raczej nie będę już championem.

Bret Hart:
Tak! Brawa dla Edge'a. Już za chwilę poznamy pretendenta do pasa XCW Championship ,a walczyć będą - Randy Orton & Cm Punk w stypulacji Table Match!

Match:
4.Table Match - Cm Punk vs Randy Orton - Contender for XCW Championship





Mamy zwarcie w którym Punk bierze Ortona pod DDT ,lecz ten kontruje to na irish whip. Clothesline Dla Ortona i head lock.Randy odpycha rywala i mamy clothesline ,suplex i big boot dla Cm. Orton schodzi i do ringu wpycha stół ,a po chwili wynosi Punka pod Power Bomb ,lecz ten się uwalnia. Irish Whip dla Cm i buldog dla Ortona. Teraz seria kicków dla Randego ,lecz gdy Punk chciał wykonać clothesline to Orton się schylił i mamy Inverted headlock backbreaker. Randy rozkłada stół i wynosi Punk'a na narożnik ,lecz ten odpycha rywala który upada obok stołu. Punk skacze na przeciwnika ,a po chwili wykonuję serię punchy i chopów i DDT. Punk przynosi drugi stół i rozkłada go w narożniku. Cm podnosi rywala i pcha go na stół ,lecz stół się nie łamię! Punk bierze rywala i mamy Kick w głowę ,a po chwili Anakonda Vise! Orton uwalnia się i suplex dla rywala ,a po chwili dropkick w głowę. Orton kładzie punka na stole i wchodzi na trzecią linę! Cm ześlizguje się z ringu! Orton szybko zbiega ,lecz zostaję wyniesiony na G-T-S i jest! Punk wykonuje finisher! Były lider Nexus wchodzi z Ortonem na narożnik i mamy SuperPlex na stół! Koniec! Wygrywa Punk! Cm wynosi Ortona znów pod G-T-S i znów wykonuje swojego finishera!

Komentatorzy:


Michael Cole: Walka tako sobie. Ciekawe jaki będzie ME
Eric Bishoff: Właśnie. A już za chwilę ostatni pojedynek

Promo:


Promo o Federacji XCW ,a później przypomnienie kłótni z początku gali -Alex'a Riley'a & Aj Stylesa.



Match:
5.Single Match - Alex Riley vs Aj Styles - Main Event





Obaj panowie już są w ringu, gong, zaczynamy. Panowie zaczynają od klinczu. Z którego lepiej wyszedł AJ Styles. Phenomenal wprowadził Alexa w narożnik. Mamy Irish Whip Corner. Riley został wbity w narożnik z całej siły. AJ szykuje się pod Clothesline tak się stało, ale obaj panowie wylecieli poza ring. Za ringiem Styles dominował całkowicie. Wepchnięcie w narożnik Alexa. Phenomenal bierze rozpęd. Ale Alex był szybszy i wyrzucił Stylesa za bandę. Walka przeniosła się na trybuny. Panowie zatrzymali się na barierkach. Riley poczęstował Leg Dropem. Riley szybko zszedł na ławki, które znajdują się na trybunach gdzie nie było żadnych fanów i tam rozłożył kilka stołów. Alex podszedł do AJ'a i mamy Suplex na stoły ale nie zmiana ról i to Styles wykonał Suplex na Alex'ie. Próba pinu 1...2... nie ma Styles przechodzi do dalszego ataku. Zawodnicy już są na parkingu a tam. Riley skontrował Styesa crossbody na Bulldog. Alex uderzył AJ'a kilka razy od tir, który tam stał. Były podopieczny Miz'a wciągnął  Phenomenala na dach tira i tam Alex pomógł wstać AJ'a. Wykorzystał to i uderzył z haka Alexa. Seria uderzeń dla Rileya. Styles bierze rozpęd i mamy Forg Splash. Obaj zawodnicy lądują na rozładunek. Riley kładzie rękę na AJ'u jest pin 1...2...3...

I na tym kończymy Total Xtreme



http://www.iv.pl/images/37296562054738731120.png

Because Alex is Champion!

W/P/R
1/0/0

Osiągnięcia:
---

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plhosting jpg wzor-zaproszenia-na-komunie.eu